1 011 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 434550 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 14.6 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 98 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Fiat, Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Niva, Zafira, Astra, Tigra, Tigra, Corsa, Viva, Zafira, 9-3, Stilo, Vectra, Meriva, Combo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |