282 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 755141 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Zafira, Astra, Tigra, Espero, Tigra, Corsa, Zafira, Celta, Manta, Kadett, Vectra, Nexia, Meriva, Combo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |