410 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15079300 |
| Виробник | AJUSA |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Fiat, Nissan, Opel |
| Сумісність з моделлю | Pajero Sport, Laguna, Primastar, Vivaro, Fullback, Trafic, Interstar, Movano, Espace, Master, L200 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |