372 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15090700 |
| Виробник | AJUSA |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 31.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Alfa Romeo, Opel, Saab, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Niva, Signum, Insignia, Stilo, Epica, Zafira, 159, 9-3, Tigra, Tigra, Orlando, Viva, Zafira, Mokka, Meriva, Astra, Corsa, Aveo, Croma, Cruze, Vectra, Nexia |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |