333 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 587460 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 84 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Samsung, Renault |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Silvia, 370Z, Note, SM5, Stanza, J30, Koleos, Pathfinder, 300ZX, Sunny, Cabstar, Xterra, PICK UP, Primera, Teana, Pick Up, Terrano, NT400, Prairie, FX, G, 200SX, G20, M37, Maxima, QX50, Q45, Almera, Q60, Micra, M30, QX70, SM3, 100NX, Vanette, Cedric, Murano, Navara, Cherry, X-Trail |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |