472 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 247290 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 96 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Hyundai, Kia, Mitsubishi |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з моделлю | Lancer, Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |