835 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15052700 |
| Виробник | AJUSA |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 103 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Groz, Hyundai, Dodge, Peugeot, BYD, Chrysler, Volvo, Chery, Lancia, Jeep, Great Wall, Citroen, Kia, Fiat, Proton, Mitsubishi |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Grandis, Carisma, Lancer, Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |