542 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12012247B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Ssang Yong, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | T1, W111, W112, 124, S-Class, SL, Gullwing, Ponton, /8 (W114/W115), G-Class, Istana, Heckflosse, Pagode, T1/TN, C-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |