422 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19034970B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Hyundai, Kia, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Grandeur, Carens, C-Crosser, Santa Fe, ASX, Magentis, ix35, Sonata, Cerato Koup, Cerato, Lancer, H1, Sorento, Optima, Sportage, Genesis, Outlander |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |