410 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 309028 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 13.6 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 74.5 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Seat, Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | T1, Henschel, Ponton, /8 (W114/W115), Korando, G-Class, 132, Heckflosse, T1/TN, SL |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |