631 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 742960 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 96 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Mercedes-Benz, Dodge, Jeep |
| Сумісність з моделлю | CLS, C-Class, GLC, Q50, Sprinter, Patriot, Compass, Caliber, V-Class, GLA-Class, A-Class, Q30, SLC, QX30, S-Class, V-class , Viano, Vito, B-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |