411 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 424841 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge, Chrysler, Volkswagen, Lancia, Mercedes-Benz, Jeep, Ssang Yong, Maybach, Fiat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, C-Class, E-Class, Viewt, S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |