331 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 914924 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Ssang Yong, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | S-Class, V-class , T1, V-Class, T1/TN, G-Class, C-Class, Vito, Musso, Rexton, Actyon, W111, W112, 124, Korando, Sprinter, SL, Kyron, E-Class, Viewt |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |