650 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 914932 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Ssang Yong, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | S-Class, V-class , Istana, T1, V-Class, T1/TN, Musso, C-Class, Vito, Rexton, G-Class, Actyon, 124, Korando, Sprinter, SL, Kyron, Viewt, E Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |