780 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 524215 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 11.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 93 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler, Ssang Yong, Maybach |
| Сумісність з моделлю | Crossfire, Kyron, Viano, Rexton, Actyon, SL, S-Class, Vito, Korando, G-Class, SLS AMG, CLS, R-Class, C-Class, E Class, Viewt |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |