1 154 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 829226 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 124 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, G-Class, S-Class, SL, E-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |