662 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19026118B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 89 мм |
| Зовнішній діаметр | 109 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 323, MX-6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |