| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 355630 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 59 мм |
| Зовнішній діаметр | 70.5 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, #3, 6, CX-7 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |