463 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 381050 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 51.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 64 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 3, #3, 6, 323 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |