683 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 373490 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda, Suzuki, Kia |
| Сумісність з моделлю | e, 626, Rocsta, Retona, 3, Vitara, CX-7, 929, Grand Vitara, Clarus, Besta, #3, Sportage, 6, 323 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Сумісність із моделлю | 3, 323, 6, 626, 929, Besta, CX-7, Clarus, Grand Vitara, Retona, Rocsta, Sportage, Vitara, e |