| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 195730 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 42.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 54.5 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 626, 3, MX-3, Probe, MX-6, #3, Xedos, 323 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |