| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 195740 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 83 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Pride, 3, MX-3, Carens, MX-5, Clarus, Rio, Avella, Roadster, Sephia, #3, Cerato, Xedos, Shuma, 323 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |