251 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19025980B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 36.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 50.5 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | MX-5, Xedos, MX-3, 323 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |