| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 227630 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 91 мм |
| Зовнішній діаметр | 114 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix55, H350, K2500, H-1 / Starex, Porter, H1, Mohave, Sorento |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |