| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 318360 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 76 мм |
| Зовнішній діаметр | 108 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Veloster, Solaris, Cerato, Accent i25, i20, Cerato Koup, Soul, Carens, Rio, I30, Pro Ceed, Tucson, Elantra, Ceed, Sportage, i30, i40, Kia Cerato |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |