646 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 902760 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 91 мм |
| Зовнішній діаметр | 111 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Dodge, Chrysler, Chery, ГАЗ, Mini, Jeep, Kia, Fiat, Plymouth |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з моделлю | Cerato, Sportage, Sorento, Kia Cerato, Magentis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |