342 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15096500 |
| Виробник | AJUSA |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 37.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Veloster, Solaris, Cerato, Accent i25, i20, Cerato Koup, Soul, Carens, Rio, I30, Pro Ceed, Tucson, Elantra, Ceed, Sportage, i30, i40, Kia Cerato |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |