763 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 492060 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Mini, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, Clubman, X6, 3, Auris, RAV4, Avensis, Mini Clubvan, 7-Series, #3, D3, 6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |