983 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 359260 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom, X5, X6, B5, Ghost, Wraith, B5, B6, 7-Series, Dawn, B7, Cullinan, 6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |