862 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 257400 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, Z4, X3, X5, X6, X1, 3, 7-Series, #3, 6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |