636 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15075200 |
| Виробник | AJUSA |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Mini, Opel, BMW, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, Clubman, X6, X1, Range Rover, 3, Touareg, Omega, 7-Series, #3, 6, E38 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |