772 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 301890 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Opel, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, X6, Range Rover, 3, Omega, 7-Series, #3, 6, E38 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |