1 182 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 818399 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Rolls-Royce, Bentley, BMW |
| Сумісність з моделлю | Roadster V8, Silver Seraph, Z8, X5, Arnage, Range Rover, 7-Series, E38 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |