923 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20019546B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Renault, Land Rover, Hyundai, Peugeot, Audi, Alfa Romeo, Volvo, Opel, Volkswagen, BMW, Nissan, Toyota, Rover |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, 33, Bluebird, 3, Omega, 2.5-3.2, 7-Series, 2500-3.3, #3, Z3, Z4, 1502-2002, Polo, 1600 GT, Focus, Freelander, Range Rover, 1500-2000, 155, Golf, Galloper, Samba, Corsa, Coupe, 6, Z1, Sierra, E30, E38 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |