431 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20019549B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Land Rover, Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X3, X5, Freelander, Range Rover, 3, Omega, Z8, 7-Series, #3, 6, E38, E30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |