662 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 702994 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Land Rover, Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | 1502-2002, Z4, Z3, X3, X5, Freelander, Range Rover, 3, Omega, 1500-2000, 2.5-3.2, 1600 GT, 7-Series, 2500-3.3, #3, 6, Z1, E38, E30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |