349 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 586676 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Alfa Romeo, Opel, BMW, Lancia, Citroen, Fiat, Bentley |
| Сумісність з моделлю | X5, 3, Arnage, Omega, 7-Series, C35, #3, Z3, 164, Thema, Range Rover, SZ, 242, RZ, Z8, 155, Spider, CX, Roadster V8, Croma, 6, Z1, E30, E38 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |