772 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12013857B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 11.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 77 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Peugeot, Suzuki, Audi, Alfa Romeo, Volvo, Opel, Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz, Honda, Citroen, Fiat, Nissan |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з моделлю | E30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |