250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19016600B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Hyundai, Volvo, Opel, Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz, Citroen, Mazda, Jaguar, Kia, Fiat, Toyota, Porsche |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | E30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |