543 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 586641 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 2.5-3.2, 6, 2500-3.3, 7-Series |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |