462 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12014608B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, BMW, Lancia, Mercedes-Benz, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Z3, Escort, Thema, 3, #3, E30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |