203 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 587044 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 1502-2002, 3, 1500-2000, 1600 GT, #3, E30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |