1 121 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12012521B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 110 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge, Chrysler, Volvo, Opel, BMW, Jeep, Mercedes-Benz, Nissan, Toyota, Plymouth, Rover |
| Сумісність з моделлю | Cherokee, 240-244, Frontera, 3, Voyager / Grand Voyager, Avensis, Caravan, Stanza, G-Class, Caravan, #3, E30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |