761 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20033872B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Passat, Touareg, New Beetle, Phaeton, A8, Transporter, A4, Jetta, TT, A6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |