971 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20027584B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Cayenne, Cordoba, Touareg, Polo, Fabia, Golf, Roomster, Bora, Toledo, Coupe, Fox, Eos, A8, Transporter, Alhambra, Cayman, A3, Q7, Passat, New Beetle, Phaeton, Superb, Ibiza, Boxster, Leon, 911, TT, Rapid |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |