412 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19036597B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Scirocco, Passat, A8, A5, Beetle, Superb, Transporter, Golf, Leon, Q3, Q5, A4, TT, A6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |