721 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 263600 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Lamborghini, Porsche, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Cayenne, Urus, Panamera, R8, Touareg, Continental, Flying Spur, Phaeton, A8, A5, Q5, Bentayga, A4, Q7, A6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |