801 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 728880 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Passat, Touareg, New Beetle, TT, A8, Superb, Beetle, Transporter, Q3, A4, Jetta, A3, A6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |