912 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 158430 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 105 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Porsche, Bentley |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Cayenne, Cordoba, Panamera, Touareg, Continental Flying Spur, Polo, Fabia, Golf, Roomster, Bora, Toledo, Continental, Fox, Eos, A8, Transporter, Alhambra, Cayman, A3, 718, Flying Spur, Bentayga, Q7, Passat, New Beetle, Phaeton, Superb, Ibiza, Boxster, Leon, 911, TT, Rapid |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |