1 731 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20019557B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 15.7 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Зовнішній діаметр | 131 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Scirocco, Cordoba, Octavia, Polo, Golf, Bora, Toledo, Eos, Jetta, A3, A6, Touran, Caddy, A4, Passat, New Beetle, Altea, Ibiza, Leon, TT |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |